Електрофетбайк Formula 26" 48 В 350 Вт
Велосипед із широкими колесами (фетбайк або fatbike) завдяки широкій гумі та покришка низького тиску має високу прохідність. На ньому можна легко кататися по снігу, піску, м'якому ґрунту і будь-якому іншому бездоріжжю. Це чудовий вибір для мисливців, рибалок і шанувальників поїздити дикою природою.
На електричний фетбайк Formula 26" встановлений мотор 350W, контролер 350W і літієвий акумулятори великої ємності на 48 В 15/20/22 А·год, зібраний на елементах Samsung. Електровелосипед може розганятися до швидкості 45 кмн без допомоги педалі та пробіг становить приблизно 50-60 км. Загальна вага електровелосипеда приблизно 30 кг.
На електровелосипеді встановлена система PAS з багатофункціональною панеллю S866. Коли велосипедист крутить педалі мотор вмикається в режимі допомоги. Регулювати потужність цієї допомоги можна вибираючи один із п'яти режимів допомоги на LCD-панелі LCD. Крім цього, на LCD показується поточна швидкість, заряд батареї, дальність поїздки, загальний пробіг, час у дорозі, середня та максимальна швидкість. Є підсвітка дисплея для нічного часу та режим круїз-контролю, за допомогою якого можна зафіксувати будь-яку швидкість і їхати з цією швидкістю, не утримуючи ручку газу.
Літієвий акумулятор зібраний на оригінальних елементах Samsung. Акумулятор можна легко зняти, він закривається на ключ. На акумуляторі є USB-роз'єм, від якого можна зарядити мобільний телефон. До комплекту входить зарядний пристрій.
Комплектація
- електровелосипед фетбайк Formula 26" 48 В 350 Вт АКБ
- автоматичний зарядний пристрій 220 В
- інструкція з експлуатації
- гарантійний талон
Загальні експлуатаційні рекомендації використання електровелосипеда.
Не забувайте, що термін служби електровелосипеда залежить від його правильної експлуатації. Для того, щоб велосипед слугував Вам довго — своєчасно проводьте технічні роботи з обслуговування електрообладнання і дотримуйтеся умови його експлуатації:
Правила користування електровелосипедом.
Чому співпрацювати з нами вигідно?
-
Надаємо гарантію 12 місяців на цей тип техніки.
-
Виявляєте післягарантійне обслуговування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 21.5 кг |
| Виробник | Samsung |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Колір | Сірий |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Рік випуску | 2020 |
| Стан | Новий |
| Розмір рами | 17" |
| Підходить на зріст (см) | 160-185 |
| ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕЛЕКТРОВЕЛОСИПЕДА | |
| Потужність | 350 |
| Номінальна напруга | 48 В |
| Зарядний пристрій для АКБ | є |
| Максимальна швидкість, км/год | 25 - 45 |
| Час зарядки акумулятора (год) | 6 |
| Термін служби АКБ (цикл заряду/розряду) | 1200 |
| Дистанція пробігу (км) | 50 |
| Користувальницькі характеристики | |
| ЄМНІСТЬ АКУМУЛЯТОРА | 15 Ач |
| ТРАНСМІСІЯ | |
| Ручки перемикання швидкостей | Microshift TS-38 (манетки) |
| Задній перемикач | Shimano RD-TY300, 7k |
| Ланцюг | KMC Z-7 |
| Кількість швидкостей велосипеда | 7 |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Тріскачка / Касета | Shimano MF-TZ500 7sp |
| Шатуни | Сталь 36Т |
| ДОДАТКОВО | |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмір: 265*165mm |
| Підсідельний штир | Сталь, 350 мм |
| Педалі | Алюмінієві платформи з зачепами |
| Підніжка велосипеда | Сталь |
| УПРАВЛІННЯ | |
| Винос керма | Алюміній 80мм |
| Рульова колонка | Neco 1-1/8" |
| Кермо велосипеда | Ергономічного типу, посилена, сталь, 680 мм д. 31,8 мм |
| АМОРТИЗАЦІЯ | |
| Тип амортизації велосипеда | сталь, жорстка |
| КОЛЕСА | |
| Розмір коліс | 26" |
| Втулка задня | мотор-колесо |
| Матеріал ободів | JHT, алюміній, полегшений з перфорацією |
| Покришки | Wanda 26*4,0 |
| ГАЛЬМІВНА СИСТЕМА | |
| Гальма передні | дискові механічні Yinxing DB-06 ротор 160mm |
| Гальма задні | дискові механічні Yinxing DB-06 ротор 160mm |
- Ціна: від 19 000 ₴
- Спосіб упаковки: коробка







