Продавець EL-VEL розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
2184 відгуків
Безкоштовна доставка в ROZETKA «Prom Покупки»БЕЗКОШТОВНО

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (73) 107-38-37
+380 (97) 107-38-37
+380 (50) 707-38-37
ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН "EL-VEL". Електровелосипеди, мотор-колеса і запчастини до них

Інструкція до дисплея KT-LCD8H

Інструкція до дисплея KT-LCD8H

 

 

 

 

 

Керівництво користувача дисплея  KT-LCD8H для електровелосипеда

    

Введення

 

Дане ілюстроване керівництво допоможе Вам ознайомитися з функціями РК-дисплея, навчить роботі з ним, пояснить, як налаштувати параметри електродвигуна і контролера, щоб домогтися найкращої продуктивності. Це керівництво описує установку, настройку параметрів і правильне використання РК-дисплея. Посібник допоможе вирішити проблеми, що виникають при експлуатації.

Зовнішній вигляд і розміри

Габаритні розміри дисплея

Габаритні розміри

 

 

Габаритні розміри подвійного монтажного кронштейна

 

Розміри виносного блоку управління (БУ)

 

Основний матеріал і колір

Корпус і виносний блок управління дисплея KT-LCD8H виготовлені з високоякісного пластику, чорного кольору.

 

Схема підключення

 

Інструкція по установці

Дисплей і виносний блок управління встановлюються на кермі электровелсипеда, з урахуванням кута нахилу керма. Контролер підключається при відключеному харчуванні, у відповідний роз'єм контролера. Після підключення до контролера, можна включити харчування, електровелосипеда та дисплей буде готовий до роботи, встановлення дисплея - завершена. Можна видалити захисну плівку з екрану дисплея.

Установка на кермо діаметром 31,8 мм

 

установка на кермо діаметром 22,2 мм

Зовнішній вид встановленого приладу

Огляд функцій

 • Відображення часу в дорозі (показує, як час однієї поїздки (ТМ), так і загальний час в дорозі (ТТМ));
 • Відображення швидкості в дорозі (показує поточну швидкість (км/год або миль/год), максимальну швидкість (MXS) і середньою швидкість однієї поїздки (AVS));
 • Відображення пройденого шляху (показує дистанцію однієї поїздки (DST) і загальний пройдений шлях (ODO);
 • Функція управління режимом PAS (ASSIST);
 • Функція «Пішохід» () - 6 км/год;
 • Функція «Круїз» (CRUISE);
 • Індикатор заряду батареї ( );
 • Відображення поточного напруги акумуляторної батареї (VOL);
 • Відображення потужності і температури двигуна (MOTOR);
 • Індикація гальм ( );
 • Індикація включеної підсвічування і світла ( );
 • Відображення температури навколишнього середовища (З або F);
 • Обнулення даних;
 • Індикація коду помилки;
 • Встановлення індивідуальних налаштувань;
 • Автоматичне визначення напруги живлення (24В;36В;48В)

 

Індикація на дисплеї

Вміст дисплея відображається наступним чином.

Дисплей KT-LCD8H і блок управління виконані в загальному стилі.

На лицьовій панелі блока управління розміщені наступні три кнопки: кнопка (ВГОРУ), кнопка (ВКЛ), кнопка (ВНИЗ).

Виносний блок управління

 

Стандартні операції

 

Включення/вимикання

Тривале натискання кнопки ,(ВКЛ) включає прилад і переводить його в робочий стан, а також забезпечує харчуванням контролер. Тривале натискання кнопки (ВКЛ), при нормальному робочому стані, вимикає прилад і відключає живлення контролера.

Якщо електровелосипед не використовується і не натиснута будь-яка з кнопок блоку управління протягом п'яти хвилин, прилад автоматично вимикається, харчування електровелосипеда також буде вимкнено. В режимі вимкненого живлення ні дисплей, ні контролер не споживають електроенергію .

 

Інтерфейс дисплея

після включення приладу відображається Вигляд 1

Вид 1

Короткочасне натискання кнопки (ВКЛ), здійснює перехід від до відображення Вид 1 до Вигляд 2.

Як і для переходу від Виду 1 до Вигляду 2 натисніть і утримуйте кнопку (ВКЛ), ще раз, щоб перейти до Виду 3.

У кожному інтерфейсі дисплея, якщо довго утримувати кнопку  (ВКЛ), то відбудеться вимкнення дисплея і відключення живлення контролера.

 

Відображення активної ручки газу

Під час роботи ручки газу, на екрані дисплея з'являється спеціальний символ - THROTTLE. Дивіться малюнок нижче

 

Управління рівнями потужності PAS (або ручки газу)

При нормальній роботі, натискання кнопки (ВГОРУ), або кнопки (ВНИЗ) призводить до зміни рівня потужності PAS (ASSIST), тим самим змінює вихідну потужність двигуна. Діапазон перемикання потужності PAS від 1 до 5 (ця опція може бути налаштована відповідно до вимог користувача), рівень 1 з найменшою потужністю, рівень 5 з найбільшою потужністю.

При включенні приладу автоматично відновлюється той рівень потужності PAS (ця опція може бути налаштована відповідно до вимог користувача), який був встановлений при останньому виключенні. Якщо значення рівня потужності дорівнює нулю, то ця функція відключена.

 

Функція «Пішохід»

Користувач може використовувати цю функцію, коли штовхає електровелосипед (веде поруч). Натисніть і утримуйте кнопку (ВНИЗ), на дисплеї приладу з'явиться миготливий значок (), швидкість руху електровелосипеда не буде перевищувати 6 км/год. Для виходу з цього режиму відпустіть кнопку (ВНИЗ).

Функція «Круїз»

Ця функція активується при значенні параметра С7 рівним 1 (див. розділ установка З - параметрів. При довготривалому (3 секунди) натисканні кнопки (ВНИЗ) під час руху электрововелосипеда зі швидкістю 7 км/ч, активується функція «Круїз», при цьому на дисплеї висвічується індикація функції (CRUISE). Для виходу з режиму «Круїз» потрібно натиснути будь-яку кнопку на дисплеї або ручку газу або гальма.

Включення підсвічування і фар

При тривалому натисканні кнопки (ВГОРУ) на дисплеї включається підсвічування екрану і подається живлення на фари (якщо контролер підтримує цю функцію). При включеній підсвічуванні і фарах на дисплеї спалахує символ . При повторному тривалому натисканні кнопки ВГОРУ відбувається відключення підсвічування дисплея і світла фар.

Індикація стану ручки гальма

При натисканні на ручку гальма електровелосипеда, на дисплеї відображається індикатор включення гальма ( ), як показано на рисунку.

Індикація заряду батареї

Дисплей автоматично визначає напруги акумуляторної батареї-24В, 36В, 48В (якщо ця функція підтримується контролером). Якщо батарея заряджена більш ніж на 70% - горять всі 4 сегменти індикатора. По мірі розряду батареї за одним гаснуть сегменти індикатора. При падінні напруги нижче 30В (ємності менше 15%) жодне з поділок індикатор горить.

Коли батарея повністю розрядиться контур індикатора заряду почне блимати, попереджаючи про швидке відключення живлення через брак напруги.

Індикатор ємності батареї брак напруги блимає

 

Поточна потужність і температура двигуна

Під час руху транспортного засобу на дисплеї відображається значення поточної потужності двигуна в режимі реального часу.

Коли параметр параметра C8 дорівнює 1 (див. Параметр C), активується функція відображення робочої температури двигуна (для цього в двигуні повинен бути датчик температури контролера повинен підтримувати цю функцію).

 

Температура навколишнього середовища

Після включення дисплея, температура навколишнього середовища буде відображатися на екрані.

Після включення приладу, значення температури, що відображається на дисплеї, може відрізнятися від реального значення температури навколишнього середовища. По закінченню 10 хвилин дисплей стане відображати правильне температури навколишнього середовища.

 

Скидання налаштувань

Через 5 секунд після включення приладу, при показі Виду 1, одночасне натисніть та утримування більш двох секунд кнопки (ВГОРУ), або кнопки (ВНИЗ). Це призведе до обнулення значення часу одиночної поїздки (ТМ) і пройденої дистанція останньої поїздки, символ (DST) почне блимати, короткочасно натисніть кнопку (ВКЛ) – значення даних параметрів будуть

Якщо при миготливих значеннях (TM) і (DST) протягом п'яти секунд, не було виконано ніяких дій, прилад автоматично повернеться до Вигляду 1 і збереже поточні значення параметрів.

 

Автоматичні підказки

Відображення коду помилки:

Коли електронна система управління электровелосипедом виходить з ладу на дисплеї автоматично відображається (блимає) код несправності. Поки несправність не буде усунена Ви не зможете перемикати Види дисплея.

 

Код помилки таблиця визначення:

Код помилки

Опис

Несправність датчика холла двигуна!

Відмова електронної системи управління

Несправність ручки газу!

поломка ручки газу

 

Попередження про високу робочій температурі двигуна:

При відображенні будь-якого інтерфейсу, якщо робоча температура двигуна досягає граничного значення, індикація температури починає блимати, попереджаючи про небезпеку, тим самим захищаючи двигун від перегріву.

 

Персональні налаштування

 Робота дисплея KT-LCD8H включає в себе наступні налаштування:

 • основні налаштування
 • установка Р-параметрів
 • установка З-параметрів

 

Основні налаштування

 

Обмеження максимальної швидкості руху

Якщо прилад вимкнений, тривалим натисканням кнопки (ВКЛ) включіть дисплей. Через 5 секунд після завантаження, натисніть і утримуйте протягом 2 секунд, одночасно дві кнопки: кнопки: ВГОРУ і ВНИЗ. Першим з'явиться інтерфейс установки максимальної швидкості руху, осередок відображає швидкість буде блимати. Натискаючи кнопки: (ВГОРУ) і (ВНИЗ) виставте значення максимальної швидкості руху. За замовчуванням це значення встановлено - 25 км/ч. Коли швидкість транспорту досягне певного значення, двигун вимикається.

Якщо ви знаходитесь в інтерфейсі налаштування максимальної швидкості руху і протягом 1 хвилини не було виконано ніяких дій - дисплей автоматично здійснить вихід з установки основних параметрів і повернення до Виду 1, при цьому встановлені (поточні) параметри будуть збережені.

Після завершення налаштування максимальної швидкості руху, натисніть кнопку (ВКЛ) , щоб зберегти поточні (встановлені) значення, а потім натисніть кнопку (ВКЛ) , щоб перейти до налаштування наступного параметра.

 

Діаметр колеса

 Вибравши рядок налаштування максимальної швидкості руху, натисніть кнопку (ВНИЗ), щоб увійти в інтерфейс настроювання діаметра колеса, короткочасно натисніть кнопку (ВКЛ), після чого почне блимати стовпець вибору діаметра колеса. Натисніть кнопку ВГОРУ або ВНИЗ, щоб зробити вибрати потрібного Вам діаметра колеса. Є можливість встановити наступні значення: 5; 6; 8; 10; 12; 14; 16; 18; 20; 22; 24; 26; 700c; 28 і 29 дюймів.

Якщо ви знаходитесь в інтерфейсі налаштування діаметра колеса, і протягом 1 хвилини не було виконано ніяких дій - дисплей автоматично здійснить вихід з установки основних параметрів і повернення до Виду 1, при цьому встановлені (поточні) параметри будуть збережені.

Після завершення налаштування діаметра колеса, натисніть кнопку (ВКЛ) , щоб зберегти поточні (встановлені) значення, потім натисніть (ВНИЗ) , щоб перейти до налаштування наступного параметра.

 

Метричні / британські одиниці

 Закінчивши налаштування діаметра колеса, натисніть кнопку (ВНИЗ), щоб увійти в інтерфейс настроювання метричних/британських одиниць, короткочасно натисніть кнопку (ВКЛ), після чого почне блимати рядок одиниць вимірювання швидкості і пробігу. Вибір потрібного значення метричних / британських одиниць вимірювання швидкості, пробігу і температура навколишнього середовища здійснюється кнопками ВГОРУ або ВНИЗ.

Таблиця визначення метричних / імперських одиниць:

Код

Швидкість

Пробіг

Температура навколишнього середовища

0

Km/h

Km

1

MPH

Mil

2

Km/h

Km

3

MPH

Mil

 

Якщо ви знаходитесь в інтерфейсі налаштування метричних/імперських одиниць виміру, і протягом 1 хвилини не було виконано ніяких дій - дисплей автоматично здійснить вихід з установки основних параметрів і повернення до Виду 1, при цьому встановлені (поточні) параметри будуть збережені.

Після завершення налаштування метричних/ імперських одиниць виміру, натисніть кнопку (ВКЛ) , щоб зберегти поточні (встановлені) значення, а потім натисніть кнопку (ВКЛ), щоб перейти до налаштування наступного параметра.

 

Вихід з основних налаштувань

Перебуваючи у кожному з трьох інтерфейсів основних налаштувань утримуйте кнопку (ВКЛ) близько 2 секунд, це здійснить вихід з інтерфейсу основних налаштувань і повернення до Виду 1, тим часом, знову встановлені (поточні) параметри будуть збережені.

У кожному інтерфейсі налаштування параметрів, якщо протягом 1 хвилини не було виконано ніяких дій - дисплей автоматично здійснить вихід з установки основних параметрів і повернення до Виду 1, при цьому встановлені (поточні) параметри будуть збережені.

 

Настройка параметрів P

Після завершення налаштування метричних/британських одиниць вимірювання, індикація швидкості і пробігу перестають блимати.

Натисніть кнопку (ВНИЗ), щоб увійти в наступні налаштування параметрів.

 

P1 Настройка параметрів двигуна

P1 - налаштування параметрів характеристики двигуна. Значення P1 розраховується так:

P1 = коефіцієнт редукції * кількість магнітів двигуна

Результат округляємо до цілого числа.

Після вибору установки параметрів P першим встановлюється параметр P1, рядок параметрів P1 почне блимати. Діапазон налаштувань P1 від 1 до 255, зміна значення здійснюється кнопками ВГОРУ або ВНИЗ.

Інтерфейс налаштування параметрів Р1

Якщо ви знаходитесь в інтерфейсі настройка параметрів двигуна, і протягом 1 хвилини не було виконано ніяких дій - дисплей автоматично здійснить вихід з установки і повертається до Виду 1, при цьому встановлені (поточні) параметри будуть збережені.

Після завершення настроювання параметрів Р1, натисніть кнопку (ВКЛ) щоб зберегти поточні (встановлені) значення, потім натисніть (ВНИЗ) , щоб перейти до налаштування наступного параметра - Р2.

 

P2 Налаштування сигналу імпульсу швидкості обертання двигуна

 Увійдіть в інтерфейс настроювання параметрів P2, потім натисніть кнопку (ВКЛ), при цьому рядок з параметром P2 почне блимати.

Інтерфейс налаштування параметрів P2

P2 - установка сигналу імпульсу швидкості обертання мотора, якщо мотор генерує 1 імпульсний сигнал за 1 оборот, то значення P2 повинно бути встановлено - 1. Якщо мотор генерує 6 імпульсних сигналів за один оборот, то значення P2 встановлюється на 6. Якщо користувач не налаштовує систему імпульсних сигналів, то значення настроювання параметра P2 встановлюється на 0. Діапазон настройки параметра P2 встановлюється від 0 до 6. (Фактично це кількість датчиків швидкості встановлених всередині корпусу двигуна).

Якщо ви знаходитесь в інтерфейсі налаштування сигналу імпульсу швидкості, і протягом 1 хвилини не було виконано ніяких дій - дисплей автоматично здійснить вихід з установки і повертається до Виду 1, при цьому встановлені (поточні) параметри будуть збережені.

Зверніть увагу: якщо для параметра P2 встановлено значення 0, то для редукторного мотора свідчення швидкості руху можуть відображатися не коректно!

Після завершення настроювання параметрів Р2, натисніть кнопку (ВКЛ), щоб зберегти поточні (встановлені) значення, потім натисніть (ВНИЗ) , щоб перейти до налаштування наступного параметра – Р3.

 

P3 Налаштування режиму контролю потужності (PAS)

Увійдіть в інтерфейс настроювання параметрів P3 після завершення налаштування параметрів P2, натисніть кнопку (ВКЛ), та рядок параметрів P3 почне блимати.

Інтерфейс налаштування параметрів P3

P3 - настройка режиму управління потужністю при педалюванні. Параметр P3 вибирається у відповідності з можливостями контролера, його діапазон налаштування становить 0 або 1.

 • Значення «0» - встановлюється для зміни роботи датчика системи PAS вручну (співвідношення швидкості обертання педалей і швидкості двигуна).
 • Значення «1» - відповідає автоматичному режиму налаштувань (встановлено за умовчанням).

Після завершення настроювання параметрів Р3, натисніть кнопку (ВКЛ) , щоб зберегти поточні (встановлені) значення, потім натисніть (ВНИЗ) , щоб перейти до налаштування наступного параметра – Р4.

 

P4 Налаштування активації ручки газу

Увійдіть в інтерфейс настроювання параметрів P4 після завершення налаштування параметрів P3, натисніть кнопку (ВКЛ), при цьому рядок параметрів P4 почне блимати.

P4 - це налаштування активації ручки газу.

Діапазон налаштування P4 - 0 або 1, зробіть вибір значення кнопками ВГОРУ або ВНИЗ. Метод настройки параметра P4 такий же, як і для P2.

 • Значення «0» - для можливості активації ручки газу з моменту включення живлення;
 • Значення «1» - для включення ручки газу тільки після початку руху за допомогою педалей.

Після завершення настроювання параметрів Р4, натисніть кнопку (ВКЛ), щоб зберегти поточні (встановлені) значення, потім натисніть (ВНИЗ) , щоб перейти до налаштування наступного параметра – Р5.

 

P5 Налаштування контролю заряду батареї

Увійдіть в інтерфейс настроювання параметрів P5 після завершення налаштування параметрів P4, натисніть кнопку (ВКЛ), при цьому рядок параметрів P5 почне блимати.

Інтерфейс налаштування параметрів P5

Якщо значення параметра P5 = 0, система контролю потужності в режимі "real-time voltage". А саме, спосіб визначення ємності батареї заснований на поточних значеннях напруги батареї. Якщо значення параметра Р5 не дорівнює 0, контроль харчування переходить в режим «smart power» (цей параметр визначається характеристиками батареї: вольтаж і склад). Зазвичай літієві батареї 24В мають значення 4 - 11; літієві батареї 36В мають значення 5 - 15. Діапазон значень параметра Р5 від 0 до 40.

Для вибору потрібного значення натисніть кнопку ВГОРУ або ВНИЗ. Метод настроювання параметрів P5 такий же, як і для P2.

Утримуйте кнопку (ВКЛ), близько 2 секунд, щоб зберегти поточні (встановлені) значення та вийти з режиму налаштування параметрів P і повернутися до Вигляду 1.

 

Вихід з налаштування параметрів Р

Перебуваючи у кожному з інтерфейсів установки Р-параметрів, натискання й утримання кнопки кнопку (ВКЛ) близько двох секунд, здійснить вихід з установки Р-параметрів і повернення до Виду 1, тим часом, знову встановлені (поточні) параметри будуть збережені.

Якщо протягом однієї хвилини не було виконано ніяких дій, прилад автоматично повернеться до Вигляду 1 і збереже раніше встановлені значення параметрів.

 

Настройка параметрів C       

Після завершення установки параметра P5, символ з параметром Р5 перестає блимати. Протягом 1 хвилини після зупинки мигання, натисніть кнопку (ВНИЗ), щоб ввести налаштування параметрів C.

 

С1 Режим вибору параметрів датчика PAS

Установка першого параметра C1 після початку налаштування параметрів C, натисніть кнопку (ВКЛ). При цьому C1 почне блимати в стовпці параметрів.

Інтерфейс налаштування параметрів C1

C1 - це допоміжний параметр датчика потужності (PAS), вибір його значень показано в таблиці нижче. Діапазон налаштування C1 знаходиться між 0-7. Використовуючи кнопки ВГОРУ або ВНИЗ, виберіть потрібне значення.

Таблиця значень параметрів C1:

Датчики PAS KUNTENG

 

значе- ня С1

початкова чутливість

Датчики PAS KUNTENG V12

 

значе- ня С1

початкова чутливість

прямий, 5-ти імпульсний

00

середня

зворотний, 6-ти імпульсний

05

середня

01

низька

06

низька

02

найнижча

07

найнижча

прямий, 8-імпульсний

00

висока

зворотний, 10-ти імпульсний

05

висока

01

середня

06

середня

02

низька

07

низька

прямий, 10 - ти імпульсний

00

найвища

зворотний, 12-ти імпульсний

05

найвища

01

висока

06

висока

02

середня

07

середня

форма хвилі прямого сигналу датчика PAS форма хвилі зворотного сигналу датчика PAS

По закінченню установки параметра С1, короткочасне натискання кнопки (ВКЛ) призведе до збереження встановленого (поточного) значення і переходу до установки параметра С2. При цьому C2 почне блимати в стовпці параметрів.

 

C2 Налаштування класифікації фази двигуна

Після завершення налаштування параметрів C1 натисканням кнопки (ВКЛ), переходимо в інтерфейс настроювання параметрів C2, символ C2 почне блимати в стовпці параметрів.

Інтерфейс налаштування параметрів C2

Параметр С2 служив в якості параметра ідентифікації різних фаз синусоїдальної хвилі двигуна. За умовчанням встановлено значення – 0. Коли параметр С2 дорівнює 0, це вказує, що стандартна фаза синусоїдальної хвилі. Коли встановлюється інше значення, мається на увазі використання особливої фази синусоїдальної хвилі.

Діапазон настройки параметра C2 від 0 до 7.

Використовуючи кнопки ВГОРУ або ВНИЗ виберіть потрібне значення.

По закінченню установки параметра С2, короткочасне натискання кнопки (ВКЛ) призведе до збереження встановленого (поточного) значення і переходу до установки параметра С3. При цьому C3 почне блимати в стовпці параметрів.

 

C3 Параметри ініціалізації передавального числа підсилювача потужності

Після завершення налаштування параметрів C2 натисканням кнопки (ВКЛ), переходимо в інтерфейс настроювання параметрів C3, символ C2 почне блимати в стовпці параметрів.

Інтерфейс налаштування параметрів C3

Використовуючи кнопки ВГОРУ і ВНИЗ, виберіть потрібне значення.

Заводське значення за замовчуванням - 8.

Значення параметра C3:

C3

Параметр Значення

0

Прилад включений, а коефіцієнт потужності - на передачу 0.

1

Прилад включений, а коефіцієнт потужності - на передачу 1.

2

Прилад включений, а коефіцієнт потужності - на 2 передачі.

3

Прилад включений, а коефіцієнт потужності - на 3 передачі.

4

Прилад включений, а коефіцієнт потужності - на 4 передачі.

5

Прилад включений, а коефіцієнт потужності - на передачу 5.

6 - 7

ЗБЕРЕГТИ

8

При новому запуску дисплея, автоматично відновлюється останній використовується коефіцієнт потужності.

 

По закінченню установки параметра С3, короткочасне натискання кнопки (ВКЛ) призведе до збереження встановленого (поточного) значення і переходу до установки параметра С4. При цьому символ C4 почне блимати в стовпці параметрів.

 

С4 Режим настройки ручки газу

Після завершення налаштування параметрів C3 натисканням кнопки (ВКЛ), переходимо в інтерфейс настроювання параметрів C4, символ C4 почне блимати в стовпці параметрів.

Інтерфейс налаштування параметрів C4

C4 - налаштування функції ручки газу, діапазон значень від 0 до 4, вибирається використанням кнопок ВГОРУ і ВНИЗ.

Таблиця значень параметрів С4:

значення C4

Р4 = 0

Р4 = 1

0

Ручка газу активна зі старту

Ручка газу активна з моменту включення живлення

1

Нульовий запуск, обмеження швидкості ручки газу становить 6 км/год

До підсилювача потужності обмеження швидкості ручки газу становить 6 км / год, після включення підсилювача ручка газу працює на повній швидкості

2

Активація ручки газу після заданої швидкості

Ручка газу активується після досягнення велосипедом заданої швидкості, ручка газу активується після досягнення заданої швидкості.

3

Нульовий запуск, нульова передача ефективно

До підсилювача потужності обмеження швидкості дросельної заслінки становить 6 км / год, після включення підсилювача – ручка газу працює на повній швидкості. Зупиніть підсилювач потужності, призведе до обмеження швидкості ручки газу до 6 км/ч.

4

Ручка газу активується в залежності від заданих параметрів потужності

Ручка газу працює в режимі обмеження потужності відповідно до обраної на дисплеї передачею

5

зберегти

Зберегти

 

При установці C4 = 2, блимає задане граничне значення швидкості для активації ручки газу», кнопками ВГОРУ або ВНИЗ встановіть потрібне значення швидкості. За умовчанням встановлено значення 20 км/год.

При установці C4 = 4 підтверджується, «процентне значення першої швидкості передачі по відношенню до максимальної швидкості» блимає значення для регулювання. Короткочасним натисканням кнопки ВГОРУ або ВНИЗ виберіть потрібне Вам значення. За умовчанням встановлено 50%. Відсоткові значення інших передач автоматично діляться на рівні.

По закінченню установки параметра С4, короткочасне натискання кнопки (ВКЛ) призведе до збереження встановленого (поточного) значення і переходу до установки параметра С5. Символ C5 почне блимати в стовпці параметрів.

 

C5 Налаштування максимального струму контролера

Після завершення налаштування параметрів C4 натисканням кнопки (ВКЛ), переходимо в інтерфейс настроювання параметрів C5, символ C5 почне блимати в стовпці параметрів.

Інтерфейс налаштування параметрів C5

C5 - настройка максимального робочого струму контролера (мінімальна настройка значення струму імітації), значення за замовчуванням - 10, діапазон настройки - 0-10, натисніть кнопку (ВКЛ) і кнопку (ВНИЗ) для вибору.

Таблиця значення параметрів C5:

значення C5

Максимальне значення струму (А)

00

Три рівня повільного старту / Максимальне значення струму

01

Два рівня повільного старту / Максимальне значення струму

02

Один рівень повільного старту / Максимальне значення струму

03

Максимальне значення струму ÷ 2,00

04

Максимальне значення струму ÷ 1,50

05

Максимальне значення струму ÷ 1,33

06

Максимальне значення струму ÷ 1,25

07

Максимальне значення струму ÷ 1,20

08

Максимальне значення струму ÷ 1,15

09

Максимальне значення струму ÷ 1,10

10

Максимально можливе значення струму

 

Коли значення C5 одно 10, максимальне значення струму - це максимальне значення робочого струму контролера (тобто Максимальне значення струму); при налаштуванні 9 максимальне значення струму ділиться на 1,10; при налаштуванні 8 максимальне значення струму ділиться на 1,15 і т. д.

По закінченню установки параметра С5, короткочасне натискання кнопки (ВКЛ) призведе до збереження встановленого (поточного) значення і переходу до установки параметра С5. При цьому символ C6 почне блимати в стовпці параметрів.

 

C6 Настройка яскравості підсвічування

Після завершення налаштування параметрів C5 натисканням кнопки (ВКЛ), переходимо в інтерфейс настроювання параметрів C6, символ C6 почне блимати в стовпці параметрів.

Інтерфейс налаштування параметрів C6

C6 - настройка регулювання яскравості підсвічування дисплея, значення за замовчуванням - 3, а діапазон настройки від 1 до 5. Короткочасним натисканням кнопки ВГОРУ або ВНИЗ виберіть потрібне Вам значення.

Таблиця значення параметрів C6:

значення С6

яскравість підсвічування

1

тьмяний

2

темніше

3

стандарт

4

яскравіше

5

найяскравіших

 

По закінченню установки параметра С6, короткочасне натискання кнопки (ВКЛ) призведе до збереження встановленого (поточного) значення і переходу до установки параметра С6. При цьому символ C7 почне блимати в стовпці параметрів.

 

C7 Налаштування функції Круїз

Після завершення налаштування параметрів C6 натисканням кнопки (ВКЛ), переходимо в інтерфейс настроювання параметрів C7, символ C7 почне блимати в стовпці параметрів.

Інтерфейс налаштування параметрів C7

C7 - настройка круїз-функції, діапазон настройки 0 або 1, натисніть кнопку ВГОРУ або ВНИЗ для вибору.

Таблиця значення параметрів C7:

значення С7

Функція круїз-контроль

0

вимкнено

1

Включено

 

По закінченню установки параметра С7, короткочасне натискання кнопки (ВКЛ) призведе до збереження встановленого (поточного) значення і переходу до установки параметра С8. При цьому символ C8 почне блимати в стовпці параметрів.

 

C8 Налаштування відображення робочої температури двигуна

Після завершення налаштування параметрів C7 натисканням кнопки (ВКЛ), переходимо в інтерфейс настроювання параметрів C8, символ C8 почне блимати в стовпці параметрів.

Інтерфейс налаштування параметрів C8

C8 - налаштування відображення робочої температури двигуна, діапазон установки 0 або 1, натисніть кнопку ВГОРУ або ВНИЗ для вибору.

Таблиця значення параметрів C8:

значення С8

Робоча температура двигуна

0

Функція вимкнена

1

Функція включена

 

Зверніть увагу: відображення робочої температури двигуна - вимагає установки датчика температури в двигуні, що подає сигнал значення температури.

По закінченню установки параметра С8, короткочасне натискання кнопки (ВКЛ) призведе до збереження встановленого (поточного) значення і переходу до установки параметра С9. При цьому символ C9 почне блимати в стовпці параметрів.

 

C9 Налаштування пароля при запуску

Після завершення налаштування параметрів C8 натисканням кнопки (ВКЛ), переходимо в інтерфейс настроювання параметрів C9, символ C9 почне блимати в стовпці параметрів.

Інтерфейс налаштування параметрів C9

C9 - установка пароля при включенні лічильника, значення за замовчуванням - 0, натисніть кнопку ВГОРУ або ВНИЗ для вибору.

Таблиця значення параметрів C9

значення С9

Налаштування пароля при запуску

0

Функція вимкнена

1

Функція включена

 

Коли значення C9 1, це означає, що функція пароля активується. Після активації функції увійдіть в інтерфейс налаштування пароля, три стовпця налаштування пароля блимають.

Інтерфейс налаштування пароля

Установка пароля виконується послідовно зліва направо, натисніть кнопку (ВКЛ) для підтвердження після кожної настройки і введіть наступну налаштування. Діапазон установки пароля: 000-999, натисніть кнопку ВГОРУ або ВНИЗ для вибору.

Зверніть увагу: якщо ви забули свій пароль, розблокувати дисплей можна буде тільки в сервісному центрі. При цьому всі встановлені значення будуть стерті.

По закінченню установки параметра С9, короткочасне натискання кнопки (ВКЛ) призведе до збереження встановленого (поточного) значення і переходу до установки параметра С10. При цьому символ C10 почне блимати в стовпці параметрів.

 

С10 Автоматичне відновлення Заводські налаштування

Після завершення налаштування параметрів C9 натисканням кнопки (ВКЛ), переходимо в інтерфейс настроювання параметрів C10, символ C10 почне блимати в стовпці параметрів.

Інтерфейс налаштування параметрів C10

C10 - це автоматичне відновлення заводських налаштувань, значенням за замовчуванням є N, а налаштуванням може бути N або Y, натисніть кнопку ВГОРУ або ВНИЗ для вибору.

Таблиця значення параметрів C10:

значення С10

відновлення Заводських налаштувань

0

Функція вимкнена

1

Функція включена

 

Коли необхідно відновити заводські налаштування за замовчуванням, С10 виберіть Y, утримуйте кнопку довжиною протягом 2 секунд, всі параметри відновлення налаштувань за замовчуванням і середовища налаштування виходу, а потім повернутися до дисплея 1.

По закінченню установки параметра С10, короткочасне натискання кнопки (ВКЛ) призведе до збереження встановленого (поточного) значення і переходу до установки параметра С11. При цьому символ C11 почне блимати в стовпці параметрів.

 

С11 Сумісність приладу з попередніми версія

Інтерфейс налаштування параметрів C11

C11 - налаштування вибору атрибута лічильника, діапазон налаштування 0-2, натисніть кнопку ВГОРУ або ВНИЗ для вибору.

Таблиця значення параметрів C11:

значення С11

Опис параметра

 

0

прилад LCD3 використовує новий протокол зв'язку, сумісний з LCD1 і LCD2

1

прилад використовує старий протокол зв'язку LCD1 і LCD2, несумісний з LCD3

2

прилад виступає в якості джерела даних для

копіювання, передає параметри LCD3 іншим приладам

Параметр С11 дорівнює 2, утримуємо натиснутою кнопки (ВКЛ) близько двох секунд, щоб вийти з налаштування і перевести пристрій в режим джерела даних для копіювання параметрів (див. копіювання параметрів), на дисплеї відобразиться значок Sourc.

По закінченню установки параметра С11, короткочасне натискання кнопки (ВКЛ) призведе до збереження встановленого (поточного) значення і переходу до установки параметра С12.

 

С12 Налаштування мінімального напруги контролера

Після завершення налаштування параметрів C11 натисканням кнопки (ВКЛ), переходимо в інтерфейс настроювання параметрів C12, символ C12 почне блимати в стовпці параметрів.

Інтерфейс налаштування параметрів C12

C12 - настройка регулювання мінімального робочого напруги контролера (тонка настройка мінімальної напруги), значення за замовчуванням - 4, а діапазон настройки від 0 до 7, натисніть кнопку ВГОРУ або ВНИЗ) для вибору.

Таблиця опису значень параметра С12:

значення С12

Мінімальна напруга (V)

Контролер 24 В

Контролер 36 В

Контролер 48 В

0

Значення за замовчуванням -2В

Значення за замовчуванням -2В

Значення за замовчуванням -2В

1

Значення за замовчуванням -1,5 В

Значення за замовчуванням -1,5 В

Значення за замовчуванням -1,5 В

2

Значення за замовчуванням -1,0 В

Значення за замовчуванням -1,0 В

Значення за замовчуванням -1,0 В

3

Значення за замовчуванням -0,5 В

Значення за замовчуванням -0,5 В

Значення за замовчуванням -0,5 В

4

Значення за замовчуванням -20В

Значення за замовчуванням -30В

Значення за замовчуванням -40В

5

Значення за замовчуванням +0,5 В

Значення за замовчуванням +0,5 В

Значення за замовчуванням +0,5 В

6

Значення за замовчуванням +1,5 В

Значення за замовчуванням +1,5 В

Значення за замовчуванням +1,5 В

7

Значення за замовчуванням +1,5 В

Значення за замовчуванням +1,5 В

Значення за замовчуванням +1,5 В

Значення C12 за замовчуванням дорівнює 4. Коли значення C12 встановлено на 5 то мінімальне значення напруги = значенням напруги за замовчуванням + 0,5 В, при налаштуванні 4 значення за замовчуванням - 0,5 В і т. д.

По закінченню установки параметра С12, короткочасне натискання кнопки (ВКЛ) призведе до збереження знову встановлених (поточних) значень, і повернення до інтерфейсу установки параметра С1, а утримання кнопки (ВКЛ) близько 2 секунд здійснить вихід з установки С-параметрів і повернення до Дисплея 1.

 

C13 гальмування двигуном і установки рекуперації

Після завершення налаштування параметрів C12 натисканням кнопки (ВКЛ), переходимо в інтерфейс настроювання параметрів C13, символ C13 почне блимати в стовпці параметрів.

Інтерфейс налаштування параметрів C13

C13 - гальмування двигуном і установки рекуперації, значення за умовчанням встановлено – 0. Діапазон настройки від 0 до 5, натисніть кнопку ВГОРУ або ВНИЗ для вибору.

Таблиця опису значень параметра С13:

значення С13

Сила гальмування двигуном

Ефективність рекуперації енергії

0

НЕМАЄ

НЕМАЄ

1

Сила гальмування класу 1

Найкраща ефективність рекуперації енергії

2

Сила гальмування класу 2

Загальна ефективність рекуперації енергії

3

Сила гальмування класу 3

Більш низька ефективність відновлення енергії

4

Сила гальмування класу 4

Низька ефективність рекуперації енергії

5

Сила гальмування класу 5

Погана ефективність відновлення енергії

 

Рекомендоване значення C13 становить 1. Інші значення для використання потрібно вибирати з обережністю. Обов'язково зверніть увагу: чим вище рівень інтенсивності гальмування, і чим більше буде сила гальмування, тим більше буде пошкоджений вал двигуна.

 

По закінченню установки параметра С13, короткочасне натискання кнопки (ВКЛ) призведе до збереження встановленого (поточного) значення і переходу до установки параметра С14.

 

C14 Параметри допоміжної налаштування

 Увійдіть в інтерфейс настроювання параметрів C14, натисніть кнопку (ВКЛ), символ C14 почне блимати в стовпці параметрів

Інтерфейс налаштування параметрів C14

C14 - це налаштування параметрів допоміжної налаштування потужності, значення за замовчуванням дорівнює 2. Підсилювач потужності знаходиться в діапазоні від 1 до 4, і він активний коли P3 не стане рівним 1. Діапазон налаштування 1-3 вибирається короткочасним натисканням кнопки ВГОРУ або ВНИЗ для вибору значення

Таблиця визначення параметрів C14:

значення С14

Рівень допомогою двигуна при педалюванні

1

Слабка допомога сила мотора

2

Середня допомога сила двигуна

3

Сильна допомогу сила мотора

 

Після завершення налаштування параметрів C14, утримуйте кнопку (ВКЛ) протягом 2 секунд, щоб вийти з режиму налаштування параметрів C і повернутися до дисплея 1. При цьому, знову встановлені (поточні) параметри будуть збережені.

 

1. L1 Параметри застосовуються до автоматичного регулювання зниженої напруги.

Заводська установка за замовчуванням - 0.

 • 1.1 Коли L1 = 0, автоматичний регулятор зниженої напруги може автоматично вибирати значення зниженої напруги у відповідності з напругою батареї.
 • 1.2 Коли L1 = 1, значення зниженої напруги автоматичного регулятора зниженої напруги змушений бути 20V.
 • 1.3 Коли L1 = 2, значення зниженої напруги автоматичного зниженої напруги контролер змушений бути 30В.
 • 1.4 Коли L1 = 3, значення зниженої напруги автоматичного зниженої напруги контролер змушений бути 40V.

 

2. L2 Параметр для надшвидкісного контролера мотора. Заводська установка за замовчуванням - 0.

Параметр L2 буде активований, коли значення параметра P1 перевищить 255. Параметр L2 слід використовувати у поєднанні з P1.

 • 2.1 Коли L2 = 0, параметр P1 встановлюється в якості розрахункового значення.
 • 2.2 Коли L2 = 1, параметр P1 встановлюється як половина розрахункового значення.

3. L3 Параметр застосовується до двухрежимному контролеру. Заводська установка за замовчуванням - 1.

 • 3.1 Коли L3 = 0, контролер активує модель без Холу, тільки коли датчик Холла в двигуні виходить з ладу
 • 3.2 Коли L3 = 1, контролер вибере відповідну модель для використання у відповідності з оптимізацією системи контролера.

4. L4 Параметр використовується для налаштування часу затримки автоматичного відключення РК-дисплея, значення за замовчуванням - 5, а діапазон регулювання від 5 до 120 хвилин.

 • 4.1. Коли L4 = 5, час затримки становить 5 хвилин.
 • 4,3. Коли L4 = 7, час затримки становить 7 хвилин.
 • 4.4. Коли L4 = 120, час затримки становить 120 хвилин. 4.2. Коли L4 = 6, час затримки становить 6 хвилин.

Вихід з Настройка параметрів

У кожному інтерфейсі налаштування параметрів, якщо протягом 1 хвилини не було виконано ніяких дій - дисплей автоматично здійснить вихід з установки основних параметрів і повернення до Демонстрації 1, при цьому встановлені (поточні) параметри будуть збережені.

Схема підключення копіювання параметрів дисплея

Спеціальний кабель

Включити дисплей в якості джерела даних. Підключіть живлення 24;36 або 48 В (позитивний джерело живлення VB +). Після підключення кабелю для копіювання, натисніть і утримуйте кнопку (ВКЛ), доки дисплей не включиться. Протягом 5 секунд після запуску одночасно натисніть кнопки ВГОРУ або ВНИЗ) і потримайте протягом приблизно 2 секунд, поки копіювання параметрів дисплея завершиться. Якщо операція копіювання виконана правильно, на дисплеї з'явиться наступна фраза:

 

Зверніть увагу: пароль на включення C9 та атрибути лічильника C11 не можуть бути скопійовані.

 

Примітка про налаштування користувача

Якщо після входу в режим налаштувань, протягом 1 хвилини не буде натиснутою ні одна кнопка, дисплей автоматично повернеться до Демонстрації 1, і встановлені параметри не будуть збережені.

 

Відновити заводське значення параметрів і значення за замовчуванням дисплея можна за допомогою параметра «С10 Режим відновлення налаштувань за замовчуванням».

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner